KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10302121

nr 1030 2121

Mats Aronsson

(f. 1958), Sverige

Akvarell, Mats Aronsson, Vatten, signerad, -94, 10x11

Mats Aronsson, svensk bildkonstnär född 1958.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 april 2016
kl 18:34:26

7/4 08:51:32 1      Vinnande bud

Mats Aronsson

Läs mer om Mats Aronsson